UCİM ŞEHİR YAPILANMALARIMIZIN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ FAALİYETLER


1.İSTANBUL

UCİM İSTANBUL, 20-21 Temmuz tarihleri arasında Silivri Sahil Boşnak Parkı’nda düzenlenen panayır organizasyonunda stant çalışması gerçekleştirdi.
 

2.İZMİR

UCİM İZMİR, İzmir Valiliği ile yürütülen ‘’Güçlü Çocuklar Güçlü Yarınlar Projesi’’ kapsamında İzmir’de anaokullarında velilere bilinçlendirici sunum yapıldı.
 

3.ANKARA

UCİM ANKARA, Çankaya Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu’nda görevli öğretmenlere Çocuk Hakları ve Mahremiyet Eğitimi konulu seminer çalışması yaptı.
 

4.ERZURUM

UCİM ERZURUM, Erzurum Barosu ile birlikte çocuk hakları komisyonu iş birliği ve Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü izni ile Erzurum’da ki ‘’ Çocuk İstismarı ve Mücadele ile ilgili Öğretmenlere Yönelik Bilgilendirme Semineri’’ kapsamında İlköğretim okullarında eğitimler gerçekleştirildi.
 

5.ANTALYA

UCİM ANTALYA, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim koordinatörleri aracılığıyla hukuk öğrencilerine Ucim’i tanıtıcı sunum gerçekleştirdi.
 

6.ADANA

UCİM ADANA, Koordinatörlerimiz aracılığı ile Çukurova Holding Ova Ambalaj Fabrikası çalışanlarına yönelik Ucim Tanıtım ve Kırmızı Çizgi Eğitimi verdi.
 

7.BURSA

UCİM BURSA, Mikrofon Avrupa Birliği projesi kapsamında çocuklara haklarını öğretmen amacıyla psikologlar ve öğretmenler tarafından eğitim, müzik, resim atölye çalışmaları düzenlendi.
 

8.ESKİŞEHİR

UCİM ESKİŞEHİR, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kırmızı Salon’da psikolojik danışmanlarımızla birlikte ailelere ve genç üyelerimize mahremiyet eğitimi verdi.
 

9.ÇANAKKALE

UCİM ÇANAKKALE, ÇOMܒde gerçekleştirilen ‘’Cinsel İstismar ve İhmal’’ isimli sunuma katıldı. Öğrencilere yapılan sunumlarda katkı sağlandı.
 

10.GAZİANTEP

UCİM GAZİANTEP Koordinatörümüz ve Ucim gönüllüleri ile birlikte, Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül’e ziyarette bulundu. Çocuk istismarı konusunun hassasiyetleri ve mücadelesi konusunda destek sözü alındı.
 

11.TOKAT

UCİM TOKAT, Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU’nu ziyaret etti.
 

12.KKTC

UCİM KKTC, ‘’Aile bilinçlendirme’’ eğitimini Lefkoşa’da gerçekleştirdi.
 

13.HATAY

UCİM HATAY, İl Koordinatörü Av. Erdem HARMANOĞLU ve Hatay eğitim sorumlusu Müge ÇALIŞKAN önderliğinde İskenderun kaymakamı Sayın İskender YÖNDEN’i makamında ziyaret etti.

 

14.VAN

UCİM VAN, Koordinatörlerimiz temsilciliğinde Van Baro başkanı ile görüştü.
 

15.BATMAN

UCİM BATMAN, 4 gün süren stant çalışması gerçekleştirerek UCİM hakkında Batman halkını bilgilendirdi.

 

16.MERSİN

UCİM MERSİN, Mersin Yenişehir Barış Meydanı’nda iki gün süren Uluslararası Bisiklet Turu organizasyonunda stant çalışması gerçekleştirdi.
 

17.KONYA

UCİM KONYA, koordinatörleri aracılığı ile Meram Kaymakamı Resul Çelik’i makamında ziyaret etti. Dernek faaliyetleri ve dernek hakkında bilgilendirici sunum yapıldı.

 

18.GİRESUN

UCİM GİRESUN, Dereli Kurtulmuş İlkokulu ve Dereli Yıldız İlkokulu’nda drama eğitimleri gerçekleştirildi.
 

19.KİLİS

UCİM KİLİS, UCİM ADANA ile iş birliği yaparak Portakal Çiçeği Festivali’nde stant çalışması gerçekleştirdi.